Image1\ Image3\ Image4\ Image5\
 


Szanowni Państwo!

Jesteśmy oddziałem amerykańskiej grupy Mitek Industries - dostawcy branży konstrukcji z litego drewna łączonych płytkami kolczastymi. Dostarczamy łączniki, maszyny oraz oprogramowanie.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla projektantów, które odbędą się 03.03.2018 r. w miejscowości Szczecin

(„Hotel Panorama", ul. Radosna 60) w godzinach 10:00-15:00

Szkolenie ma formę warsztatów, podczas których uczestnicy wykonują na swoich laptopach projekty dachów.

Osobom, które nie posiadają programu zostanie, na czas szkolenia zainstalowane oprogramowanie. W czasie ćwiczeń każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z projektowaniem wiązarów łączonych płytkami zgodnie z Eurokodami z załącznikiem polskim.

W celu uzyskania większej ilości informacji, szczegółów dot. szkolenia prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że nasz członek Pan Andrzej Mazurowski zmaga się od 2014 roku z powikłaniami po pęknięciu tętniaka.

Jedyną szansą, by powrócił do zdrowia jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Małżonka Pana Andrzeja zwróciła się z prośbą, o pomoc w formie przekazania 1% podatku.

W załączeniu przekazujemy prośbę ze stosownymi informacjami dotyczącymi przekazania ewentualnego 1% podatku.

Załącznik

PZITB O/Szczecin w związku z zaplanowanym przez Zachodniopomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa egzaminem na uprawnienia budowlane w dniu 18.05.2018r. uprzejmie informuje, że została ustalona data organizowanego przez nas Szkolenia przygotowującego do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa O/Szczecin informuje i zaprasza do udziału w organizowanym 4-dniowym szkoleniu przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane.

 

Termin szkolenia: 19,20,26,27 kwiecień 2018 r.

Koszt szkolenia wynosi 900 zł + 23%VAT. Cena obejmuje koszty organizacyjne, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe z poczęstunkiem oraz posiłek obiadowy każdego dnia.

Zgłoszenia prosimy kierować do siedziby Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99 (e-mailem lub faxem). Karta zgłoszenia dostępna na www.pzitb-szczecin.pl

Wszelkich informacji związanych z samym szkoleniem udziela biuro PZITB

tel. (91) 423-33-52; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mam przyjemność zaprosić 6 osobową reprezentację Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w „Trójmeczu morskich drużyn" organizowanego przez naszą Izbę. Zawody będą rozegrane na wodach Bałtyku w Ustce w terminie 16 - 17 marca 2018 r.Pomorska Izba pokrywa koszty wynajęcia kutrów, kolacji integracyjnej, nagród, upominków oraz ubezpieczenia zawodników. Koszty zakwaterowania oraz dojazdu uczestnicy poniosą indywidualnie.Warunkiem uczestnictwa w Trójmeczu jest przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z imieniem, nazwiskiem oraz numerem członkowskim osoby zainteresowanej. Nie jest wymagane posiadanie karty wędkarskiej ani jakichkolwiek zezwoleń.W załączeniu przedstawiam program Trójmeczu.

Oświadczenie uczestnika

Program Trójmeczu

 

 

Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa

 

Uprzejmie informujemy, że Zespól ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa planuje zorganizowanie czwartej edycji

ZAWODÓW W WĘDKARSTWIE MORSKIM O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO POMORSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

 

Zawody będą rozegrane na wodach Bałtyku w Ustce w kilku terminach do wyboru: 10.03.2018 r. . 11.03.2018 r. . 18.03.2018 r. , 24.03.2018 r. oraz 25.03.2018 r.

Aby wyrazić chęć uczestnictwa w zawodach należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 20 lutego 2018 roku podając w zgłoszeniu wybrany termin zawodów. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnione „Oświadczenie uczestnika zawodów ".

Oprócz zgłoszenia, warunkiem uczestnictwa jest jednorazowa wpłata w wysokości 30 zł za osobę na konto Pomorskiej Ol IB. W związku z tym, iż liczba miejsc jest ograniczona osoby, które zakwalifikują się na listę uczestników, zostaną w dniu 22 lutego 2018 r. poinformowane mailowo o konieczności dokonania wpłaty na wskazany numer konta.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Załącznikach do niniejszej informacji.

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 2 str. 2

Załącznik nr 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa!

Z pozdrowieniami

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji

 
 
 
 
 
ZOIIB 2017